Par mums

Krūmiņa Aleksandra- fizioterapeita prakse

 

Fizioterapijas centrs "Krūmiņa Aleksandra - fizioterapeita prakse" tika nodibināts 2012. gadā. Fizioterpijas centra galvenais mērķis ir sniegt profesionālus fizioterapeita pakalpojumus, palīdzot novērst dažādus traucējumus un disfunkcijas ķermenī, pielietojot dažādas tehnikas un metodes. Pie mums strādā diplomēti un sertificēti speciālisti, kas katram pacientam piedāvā individuālo pieeju un sniedzot palīdzību katrā konkrētajā gadījumā.
Fizioterapeita konsultācijas laikā speciālists ievāc anamnēzi, veic funkcionālo izpēti (apskate, stājas novērtēšana, muskuļu testu novērtēšana, locītavu mobilitātes novērtējums, veiks neiroloģiskus un specifiskus testus). Uz anamnēzes pamata ir iespējams vispilnīgāk un detalizētāk novērtēt pacienta stāvokli un noteikt funkcionālo diagnozi, nākotnē sastādot ārstēšanas plānu un individuālās rekomendācijas.
Mēs palīdzēsim, ja Jums ir:
  • balsta-kustības aparāta slimības (stājas traucējumi un skoliozes, sāpes mugurā un locītavās);
  • traumas un to komplikācijas;
  • Iekšķīgas slimības (elpošanas, sirds un asinsvadu sistēmu slimības);
  • centrālās un perifērās nervu sistēmas slimības;
  • motorās attīstības traucējumi jaundzimušajiem.
Kabinetā Jūs varat saņemt profesionālo konsultāciju, fizioterapeitu vadībā notiek ārstnieciskās vingrošanas individuālās un grupas nodarbības. Tiek piedāvāti ārstnieciskās masāžas pakalpojumi, dažādas elektroprocedūras balsta-kustības aparāta traucējumu, traumu un to komplikāciju gadījumos. Darbā tiek izmantoti kinezioloģiskie teipi. Nepieciešamības gadījumā kabineta speciālisti pielāgos rehabilitācijas palīgierīces sāpju un disfunkciju mazināšanai, kā arī veiks apmācību to lietošanā.
Ar jaundzimušajiem bērniem tiek veiktas nodarbības pēc Bobata un hendlinga metodēm.
Mēs attīstāmies, pilnveidojam pakalpojumu izvēli un to kvalitāti. Mēs mīlam savu darbu un augsti novērtējam sadarbību ar mūsu pacientiem, kas ilgst jau vairākus gadus!
Mūsu speciālisti pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni un uzlabo savas zināšanas ar Latvijas Fizioterapeitu asociāciju organizētos semināros un starptautiskos semināros.
Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.