Pieredze nozarē 3 gadi.

Sertifikāts kopš 2020.gada septembra.

Izglītība

2013. – 2017. Daugavpils Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programma “Fizioterapija”.

2017. - … Rīgas Stradiņu Universitāte maģistru studiju programma “Uzturzinātne”.

Kursi

2015. gads “MTC Medicīniskās teipošanas kursi” (BASIC).

2016.gads Latvijas Treneru tālākizglītības centra seminārs “Vispusīgā fiziskā sagatavotība”.

2016.gads Fizocentra sadarbībā ar Latvijas u-šu Asociāciju rīkotajā seminārā “Fizioterapija un joga”.

2017.gads Latvijas Treneru tālākizglītības centra seminārs “Sporto vesels!” .

2018.gads Latvijas Treneru tālākizglītības centra seminārs “Bērnu un jauniešu sports: vispusīgo fizisko īpašību attīstīšana treniņu procesā”.

2019. gads “Advancētie teipošanas kursi fizioterapeitiem – kakla daļas un augšējās ekstremitātes traucējumi”.

2020.gads Latvijas Treneru tālākizglītības centrs seminārs “Uztura un dzērienu pareiza izmantošana sportā. Sporta traumatoloģija”.

2020.gads “Aktualitātes pleca un pēdas locītavas ārstēšanā”.

Specializācija Sporta fizioterapija, fizioterapija neiroloģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā.

Izglītojošais darbs Projekta Nr. 9.24.2./16/I/048 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā” ietvaros veikts izglītojošs darbs skolēniem “Esi vesels kustībā!”. Projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ” ietvaros veikts izglītojošs darbs skolēniem “Esi vesels kustībā!”.

25,00 €
 •  Pieejams
 •  Daļēji pieejams
 •  Pilnībā aizņemts
 •  Atlasīts
 •  Aizvērts

Fizioterapeita darbības lauks ir plašs. Gan praktiskā darba pieredze, gan pētījumi ir apstiprinājuši, ka fizioterapijas metodes var veiksmīgi izmantot dažādu saslimšanu un traumu ārstēšanas un rehabilitācijas procesā. Fizioterapijas metodes efektīvi spēj novērst vai mazināt tādas problēmas kā: kustību traucējumi, sāpes, tūska, samazināta slodzes izturība un citas.

Fizioterapeits var palīdzēt:

 • pie dažādām kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanām: piemēram, locītavu artrozes, reimatoidais poliartrīts, dažāds mugurkaulāja saslimšanas u.c.;

 • atveseļošanās posmā pēc dažādām traumām;

 • pie nervu sistēmas saslimšanām un traumām: piemēram, smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) sekas, bērnu cerebrālā trieka, muguras un galvas smadzeņu traumatisku bojājumu sekas, polineiropātijas u.c.

 • pie sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanām: piemēram, atveseļošanās periodā pēc miokarda infarkta un pēc dažādām sirds operācijām;

 • pie elpošanas sistēmas saslimšanām: piemēram, bronhiālā astma, hronisks bronhīts u.c.

 • un daudzos citos gadījumos.

Mājas rehabilitācija pēc insulta Rēzeknes pilsētā un Rēzeknes novadā (Audriņu, Griškānu, Ozolaines un Verēmu pagastos)

Valsts apmaksātuveselības aprūpi mājās pacienti var saņemt, ja:

 • pacientam ir hroniska saslimšana un pārvietošanās traucējumi, kuru dēļ pacients nespēj ierasties ārstniecības iestādē;

 • pacientam (ar diagnozi I60 - Subarahnoidāls asinsizplūdums, I61 - Intracerebrāls asinsizplūdums, I63 - Smadzeņu infarkts, I64 - Insults, neprecizējot, vai tas ir asinsizplūdums vai infarkts vai I69 - Cerebrovaskulāru slimību sekas) nepieciešami medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi un to sniegšana uzsākta sešu mēnešu laikā pēc saslimšanas.

Ja pacients ir jau izrakstījies no stacionāra un nosūtījums uz rehabilitāciju nav noformēts, tad ģimenes ārsts var izsniegt nosūtījumu pie rehabilitologa vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kurš izvērtē medicīniskās rehabilitācijas saņemšanas iespējas un, kā jau tika minēts, ir tiesīgs izsniegt nosūtījumu un sastādīt rehabilitācijas plānu.

Ārstnieciskā vingrošana grupā (3-8 cilvēki)