Sertifikāts kopš 2009. gada.

Izglītība:

2000.- 2004. - Daugavpils Universitāte, profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikācija.

Darba pieredze:

2004. – 2019. - Rehabilitācijas centrs “Rāzna” ambulatorais dienests, fizioterapeits

2009. -2014. - SIA „Freija Beauty”,fizioterapeits Papildus izglītība: Regulāri tiek apmeklēti LFA rīkotie semināri.

2020. gads – mācību kursi “Veselības aprūpes un sociālajā joma iesaistītā personāla un pacienta komunikācijas prasmju pilnveidošana”

2019. gads - “Latvijas I Nacionālais rehabilitācijas kongress”

2019. gads – mācību seminārs “Pacienta funkcionālā izmeklēšana”

2018. gads – kvalifikācijas kursi “Ārstnieciskā vingrošana pie balsta un kustību aparāta saslimšanām”

2017. gads - kvalifikācijas kursi “Bērna attīstības terapija pēc Bobata”

2013.gads - mācību kursi “Medicīniskā teipošana” (Basic, Advanced-mugura)

2011.gads - mācību kursi “Facilitācijs tehnikas motorās attīstības stimulēšanai bērniem līdz gada vecumam”

2005. gads – “Manuālās terapijas pielietošanas iespējas fizioterapeita darbā”, cikls “A”, “B”, “C”

2006. gads - kvalifikācijas kursi “Ievads Bobata konceptā”

Piedāvā fizioterapiju pediatrijas pacientiem (stājas traucējumi, krūškurvju deformācija), kā arī zīdaiņiem (Bobata terapija, handling), pacientiem ar balsta-kustību aparāta, traumatoloģijas un ortopēdijas saslimšanām. Pielieto mīksto audu tehnikas, PIR, ārstniecisko masāžu, kinezioliģisko teipošanu, ārstniecisko vingrošanu u. c.

25,00 €
 •  Pieejams
 •  Daļēji pieejams
 •  Pilnībā aizņemts
 •  Atlasīts
 •  Aizvērts

Fizioterapeita darbības lauks ir plašs. Gan praktiskā darba pieredze, gan pētījumi ir apstiprinājuši, ka fizioterapijas metodes var veiksmīgi izmantot dažādu saslimšanu un traumu ārstēšanas un rehabilitācijas procesā. Fizioterapijas metodes efektīvi spēj novērst vai mazināt tādas problēmas kā: kustību traucējumi, sāpes, tūska, samazināta slodzes izturība un citas.

Fizioterapeits var palīdzēt:

 • pie dažādām kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanām: piemēram, locītavu artrozes, reimatoidais poliartrīts, dažāds mugurkaulāja saslimšanas u.c.;

 • atveseļošanās posmā pēc dažādām traumām;

 • pie nervu sistēmas saslimšanām un traumām: piemēram, smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) sekas, bērnu cerebrālā trieka, muguras un galvas smadzeņu traumatisku bojājumu sekas, polineiropātijas u.c.

 • pie sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanām: piemēram, atveseļošanās periodā pēc miokarda infarkta un pēc dažādām sirds operācijām;

 • pie elpošanas sistēmas saslimšanām: piemēram, bronhiālā astma, hronisks bronhīts u.c.

 • un daudzos citos gadījumos.

Mājas rehabilitācija pēc insulta Rēzeknes pilsētā un Rēzeknes novadā (Audriņu, Griškānu, Ozolaines un Verēmu pagastos)

Valsts apmaksātuveselības aprūpi mājās pacienti var saņemt, ja:

 • pacientam ir hroniska saslimšana un pārvietošanās traucējumi, kuru dēļ pacients nespēj ierasties ārstniecības iestādē;

 • pacientam (ar diagnozi I60 - Subarahnoidāls asinsizplūdums, I61 - Intracerebrāls asinsizplūdums, I63 - Smadzeņu infarkts, I64 - Insults, neprecizējot, vai tas ir asinsizplūdums vai infarkts vai I69 - Cerebrovaskulāru slimību sekas) nepieciešami medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi un to sniegšana uzsākta sešu mēnešu laikā pēc saslimšanas.

Ja pacients ir jau izrakstījies no stacionāra un nosūtījums uz rehabilitāciju nav noformēts, tad ģimenes ārsts var izsniegt nosūtījumu pie rehabilitologa vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kurš izvērtē medicīniskās rehabilitācijas saņemšanas iespējas un, kā jau tika minēts, ir tiesīgs izsniegt nosūtījumu un sastādīt rehabilitācijas plānu.

Ārstnieciskā vingrošana grupā (3-8 cilvēki)